Plaj Voleybolu

Dilerseniz çok yakındaki olympos plajlarında plaj voleybolu oynayarak ter atabilir denizin ve güneşin tadını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Olympos Türkiye'nin doğal güzelliklerinden bir tanesi. Şehir stresinden uzaklaşmak, kendinle baş başa kalmak, muhteşem doğa güzellikleri arasında güzelce dinlenip kendini yenilemek istersen Olympos senin için biçilmiş bir kaftan! Olympos’ta yemyeşil ağaçlar, yüce dağlar, şırıl şırıl dereler, masmavi deniz ve derin bir tarih seni bekliyor olacak. Olympos sit alanı ilan edilmiş bir antik kent, ayrıca Olympos caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı bir cennet..

Olympos’ta tatil yapmak bir ayrıcalık… Ağaç evlerde konaklamak, sabah uyandığında narenciye kokularını içine çekmek, hamakta sallanmak, patikalı yollardan denize yürümek, masmavi denizin içinde doyasıya yüzmek, dağ bayır dolaşmak, akşam olunca ateşin etrafında toplanıp şarkılar söylemek,

Yüzme Havuzu

Olympos Angels Garden'da bulunan havuzumuzda yüzebilir, yorgunluğunuzu serinleyerek atabilirsiniz. Dilerseniz Havuz başında güneşin tadını çıkarabilir, kitap okuyabilir veya içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Çocuk Parkı

Olympos Angels Garden minik konuklar içinde ideal bir tatil mekanı. Bırakın çocuklarınız hayvanlarla, doğayla tanışsın. Minik konuklarımız oyun parkında oynayabilir günün her saatinde sağlıklı bir çevrede oyun oynayarak ve eğlenerek günlerini geçirebilirler.

Bot Turu

Akdeniz'in derin maviliklerinde süzülerek, dünyanın en güzel koylarını görebilecek, doğal güzelliklerden gözlerinizi alamayacak, güneşin tadını doyasıya çıkaracak, mavi sularında istediğiniz kadar yüzebileceksiniz.

Yanartaş Turu

Olympos'un kuzeyinde yer alan Çıralı Köyü yürüyüş mesafesi olarak 25 dakika uzaklıkta. Çıralı Plajı'nın yamaçlarında yaklaşık 300 m. yükseklikte,Yanar Taş bulunuyor. Mitolojiye göre Likya'lı Kahraman Bellerophon kanatlı atı Pegasus'un sırtında ağzından ateş püskürten canavar Kimera ile savaşmış ve onu burada öldürmüştür. Yöresel inanışa göre Kimera ölmemiş, Bellerophon tarafından dağın derinliklerine kadar savrulmuştur. Bu canavar derinliklerde halen ateş solumakta ve bu ateş yüzeydeki deliklerden dışarıya ulaşmaktadır. Kutsal alan olarak yorumlanmış olan bu yörede Romalılar ve Bizanslılardan kalma yapılar bulunur. Burada yeryüzüne çıkan doğal gaz, havanın oksijeniyle birleşerek, antik devirlerden beri yanıyor. Çarılı’da Yanar Taş’ı özellikle geceleri görmenizi tavsiye ederim.

Yürüyüş

Tarihi Lykia yolu üzerinde doyumsuz deniz manzarası iel rehberler eşliğinde antik Olympos kentinin bilnemeyen yönlerini keşfedebilir,unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.